Hind

Brändid

Masinnõudepesu pakendi suurus

Mikrokiud

Mopid/Mopialused

Ökomärgis

Paberi kihtide arv

Paberid/Hoidikud

Salvrätid/Salvrätijaoturid

Salvrättide suurus

Seebid/Hoidikud

Vaht/Vedel

Valmislahus/Kontsentraat

Vedel/Tahke

Stokoderm Aqua Pure, kaitsekreem 1L, kastis 6 tk

Laos

5174 

Lisandub km
Kogus (tk)
Tootekood: DEBSAQ1L Kategooriad: , ,

Spetsiaalne kaitsekreem pikaajalise või sagedase kokkupuute eest vee või veepõhiste ainetega. Parfüümi- ja värvainevaba.
Kus kasutada: töökohad, kus on pikaajaline kokkupuude vee ja veepõhiste saasteainetega (nagu veepõhised jahutusmäärded, puhastusvahendid, desinfektsioonivahendid, soolad, segatsement ja väetised) ja sagedase kätepesu nõuded. Võib kasutada kinnaste või isikukaitsevahenditega
Uuenduslik patenteeritud mitmefaasiline koostis – tagab suurepärase naha kaitse veepõhiste ainete eest koos niisutava toimega, mis aitab nahka rahustada.
Hüdrofoobne barjäärikompleks – moodustab tugeva, veekindla füüsilise kaitsekihi, mis takistab saasteainete tungimist läbi naha.
Ainulaadne emulsioonstruktuur – võimaldab toimeainetel tungida sügavale nahka, et toetada selle loomulikku barjäärifunktsiooni.
Sisaldab bisabolooli, kummeli koostisainet – nahka hooldavat ainet, mis võib aidata stimuleerida naha taastumisprotsessi ja loomulikku barjäärifunktsiooni.
Sisaldab Hamamelis – aitab vältida naha punetust ja annab rahustava toime.
Parfüümi- ja värvainevaba – mõeldud inimestele, kes on tundlikud parfüümide ja värvainete suhtes ning eelistavad tooteid, millele neid ei ole lisatud.
Ühildub alkoholipõhise kätepuhastusvahendiga – saab kasutada hügieenitundlikes piirkondades, kus on vajalikud käte desinfitseerimisprotseduurid.
Sobib toitlustusasutustele – toodet on sõltumatult hinnatud ja toote jälgi ei põhjusta eeldatavasti kahjulikke toksikoloogilisi mõjusid. Toidukäitlejad peaksid toodet kasutama ainult vastavalt etiketil olevatele juhistele ning toode ei tohi puutuda vahetult kokku toidu või toitu sisaldavate esemetega.
Spetsiaalselt loodud kasutamiseks ka näol – ideaalne kasutamiseks kohtades, kus nägu võib saasteainetega kokku puutuda, ja täienduseks isikukaitsevahenditele.
Tõestatud sobivus kinnastega – sobib kasutamiseks lateks-, vinüül- ja nitriilkinnastega.
Silikoonivaba – tootel ei ole kahjulikku mõju, kui see puutub kokku pindadega enne värvi või pinnakatte pealekandmist.
Nahk hüpoallergeenne – dermatoloogide poolt testitud, et kontrollida ja kinnitada, et sellel tootel on väga madal allergiapotentsiaal ja see on mõeldud tundlikule nahale.

Stokoderm Aqua Pure tootekaart Stokoderm Aqua Pure ohutuskaart