Kuidas valida ühekordseid kindaid?

Sujuva töö tagamiseks on oluline valida õiged töövahendid. Nende hulka kuuluvad ka hügieeni tagamiseks ja enda kaitsmiseks ühekordsed kindad. Kindaid valides tuleb esmalt läbi mõelda, milliseks otstarbeks neid kasutatakse ja seejärel teha valik. Aga millised kindad siis on valikus ning milleks need sobivad?

Vileda 10+1

Ostes 10tk Vileda Swep Duo MicroCombi 50cm või Swep Duo r-MicroTech 50cm moppe, lisandub kauba peale TASUTA Swep Duo 50cm plaatalus.

Mopiga töötamine

Moppamisvõtted Mopiga töötamisel on oluline reguleerida vars sulle sobilikule kõrgusele ning kasutada moppamisel õigeid võtteid. Nii ei väsi keha ning põrandapinnad saavad hügieeniliselt puhtaks. Vaata videost:   Sobiliku mopi leiad SIIT või võta meiega ühendust myyk@puhastajakaubamaja.ee ning oleme sulle valiku tegemisel abiks.

Puhasta aknad kiirelt ja tulemuslikult

Puhtad aknad on mis tahes hoone või elumaja visiitkaart. Akenende regulaarne pesemine nii kaitseb klaase, tihendeid ja raame kui ka annab hoonele kauni üldmulje.

Hea hügieen tähendab head äritegevust

Hea hügieen tähendab head äritegevust Õigete tualettruumitoodete ja -lahendustega tagate nõuetekohase hügieenitaseme. Näidake oma töötajatele, et hoolite nende heaolust, paigaldades avalikesse tööruumidesse, nagu sööklad, vastuvõturuumid, köögi- ja puhkealad, kvaliteetsed hügieenilahendused. Sellega säästate aega, hoiate kulud kontrolli all ning vähendate töötajate haiguspäevade arvu. Lisaks muudab see avaliku ruumi ilme kenaks ja puhtaks.   Eripakkumine märtsikuus – […]

Inventuur

Seoses aastainventuuriga oleme 10. detsembril avatud ning võtame tellimusi vastu kell 8.00-15.00.

Eripakkumine põrandahooldusmasinatele

31. märtsini on valitud TASKI põrandahooldusmasinatele eripakkumine! Põrandapinna puhastamise hõlbustamiseks on hea kasutada põrandahooldusmasinaid. See hoiab kokku aega ning kulud kontrolli all.

Tualettpottide ja pissuaaride äravoolu puhastamise vajalikkus

Tualettpottide ja pissuaaride äravoolu puhastamise vajalikkus Üks peamisi põhjuseid, miks tualettruumides tekib ebameeldiv lõhn, on äravoolutorudesse kogunenud lubja- ja uriinikivi. See omakorda muudab tualettruumi ebahügieeniliseks. Uriinikivi kivistub ajaga torude seintele ning piirab vee läbilaskvust; sadestunud uriinikivi on heaks koduks bakteritele ja halbadele lõhnadele. Samuti kinnituvad selle külge juuksekarvad ja mustus; uriinikivi eemaldamiseks ei piisa vaid […]

Suvepakkumine

Ostes 200€ eest isikukaitsevahendeid, kaasa KINGITUS!

Vileda loos!

Iga kodu vajab aeg-ajalt suurpuhastust, et tagada puhas keskkond. Selleks, et suurpuhastus aga hõlpsamini sujuks, kingime ühele koostöös Viledaga suurpuhastuskomplekti.

Divodes FG pindade desinfitseerimisvahend -30 %

Divodes FG on kasutusvalmis pindade desinfitseerimisvahend, mis sobib suurepäraselt ka toiduaine- ja joogitööstustes kasutamiseks. Desinfitseerimisvahend on kiire toimega, kiirelt aurustuv, ei jäta jälgi ning on turvaline kasutamiseks toiduga kokkupuutuvatel pindadel. Sellel on lai toimespekter ning on tõhus vegetatiivseimate mikroorganismide vastu. Vastab EN 1276 standardile.

10 Vileda Swep Duo MicroCombi mopi, 1 teleskoopvarre ning 5 PVA mikrofiiberlapi komplektiga kingituseks mopialus TASUTA!

Luigemärgiga tunnustatud kahepoolne mikrokiudmopp, millel on suurepärane puhastusvõimekus ja hea vastupidavus puhastuskeemiale. Mopis on kombineeritud mikrokiudkangas ja mikrokiust lõng. Eristamaks erinevatele pindadele kuuluvaid moppe teineteisest, on MicroCombile lisatud värvikodeering. Sobib kasutamiseks haiglatest kuni hotellide ja restoranideni. Kasutada võib kuivana, väheniiskena ja niiskena kõikide kõvade põrandamaterjalide puhul.

2in1 – pese ja desinfitseeri

Ülimalt efektiivne, lõhnavaba laia toimespektriga antibakteriaalne kätepesuvaht, milles on Accelerated Hydrogen Peroxide® kombineeritud tehnoloogiaga Deb Foam Technology™

Säravpuhtad nõud Suma Quick Foam nõudepesuvahuga

Suma Quick Foam D1.6 on kontsentreeritud käsinõudepesuvahend – vaht. Sobib kõikide pestavate kööginõude ja -tarvikute pesuks. Suma Quick Foam D1.6 on kontsentreeritud neutraalne vahu kujul nõudepesuaine käsitsi pesuks. Tegemist on anioonsete pindaktiivsete ainete seguga, mis tungib läbi rasva ja kuivanud toidujääkide ning on lihtsalt mahaloputatav, triibuvaba.

Meditsiinilised maskid ühekordseks kasutamiseks

Kaitse end ja teisi viiruste eest. Tüüp II R 3-kihilised meditsiinilised ühekordsed näomaskid, mis sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Vastavad standardile EN 14683-2019 ning bakteriaalse filtreerimise efektiivsus (BFE) on 99,5%. Tutvu tootega SIIN

Kasuta kätedesinfitseerijaid, mis hävitavad ka koroonaviiruse

Kasuta kätedesinfitseerijaid, mis hävitavad ka koroonaviiruse DEB InstantFOAM Complete käte desinfitseerimisvaht on testitud ja vastab EN14476 standardile, hävitades kätelt ka SARS-CoV-2 viiruse 30 sekundilise desinfitseerimisvahu kontaktiajaga. Desinfitseerimisvaht tapab 30 sekundiga 99,999% paljudest tuntud bakteritest, viirustest ja pärmseentest. Vahu eeliseks on aga see, et see kuivab kätel kiiresti ning käed ei jää kleepuvaks. Samuti puudub desinfitseerimisvahul […]