Käte õige hooldamine

Töötades erinevates tööstustes, töökodades ja kemikaalidega kokkupuutel, on käte eest hoolitsemine äärmiselt olulisel kohal. Kemikaalid kahjustavad käe nahka ja pidev käte pesemine ilma nahka niisutamata muudab selle kuivaks ning veelgi hapramaks. Käte õigeks hooldamiseks on töötajatele spikriks kätepuhastusjaam, kus õige toode on vastava tähistusega 1 – 2 L seinale kinnitatatavas hoidikus.

  1. Enne tööle asumist kreemita puhtad käed kaitsekreemiga Stokoderm Protect Pure. Kreem on lõhnatu ja rasvatu ning kaitseb nahka vee ja mitte-veepõhiste kahjulike ainete eest, k.a kuivpulbrid. Kasutada enne iga tööperioodi algust või uuesti pärast käte pesemist
  2. Käte puhastamiseks raskest mustusest nagu õli, rasv, tahm jm tööstuslik mustus kasuta kätepuhastuspastat Solopol Lime, mis sisaldab mitteabrasiivsed ja biolagunevad maisijahu koorijaid. Kasutamiseks iga tööpäeva lõpus või vajaduse korral
  3. Peale puhastuspasta kasutamist või lihtsalt kergema tööstusliku mustuse vahepealseks eemaldamiseks kasuta Estesol Lotion vedelseepi. Vedelseep eemaldab tõhusalt mustuse, jättes käed pehmeks ja meeldivalt lõhnavaks.
  4. Tööpäeva lõppedes määri puhastele kätele Stokolan Light Pure lõhna- ja värvainetevaba tööjärgset hoolduskreemi, et aidata säilitada tervet nahka ja vältida naha kuivust.

Seinale kinnitatavaid hoidikuid on saadaval ka valget värvi.