Kuidas valida ühekordseid kindaid?

Sujuva töö tagamiseks on oluline valida õiged töövahendid. Nende hulka kuuluvad ka hügieeni tagamiseks ja enda kaitsmiseks ühekordsed kindad. Kindaid valides tuleb esmalt läbi mõelda, milliseks otstarbeks neid kasutatakse ja seejärel teha valik. Aga millised kindad siis on valikus ning milleks need sobivad?

Nitriilkindad

Nitriilkindad on kahtlemata väga elastsed ja vastupidavad. Lai kasutusala, sealhulgas laborid, töökojad, meditsiin, toiduainetööstus jm. Samuti peavad kindad vastu kokkupuutel kemikaalide ja lahustitega. Meie sortimendis olevad nitriilkindad on sõrmeotstest tekstuursed, et parandada haarduvust.

Nitriilkindad leiad SIIT

Vinüül

Elastsed ja nahasõbralikud, kuid seejures oma vastupidavust mitte kaotades. Sobivad suurepäraselt toidu valmistamiseks, koristamiseks, aiatöödeks ja muudeks kergemateks hooldustegevusteks. Väga hea kasutada sushi valmistamisel – sushiriis ei kleepu kinnaste külge.

Vinüülkindad leiad SIIT

Vitriil

Vitriil on uuenduslik segu nitriilist ja vinüülist, mis on alternatiiv looduslikule lateksile. Latekskindad põhjustavad tihti allergiaid, mistõttu on vitriil suurepärane alternatiiv, olles allergiavaba. Vitriilkindadkindad sobivad kasutamiseks meditsiinis protseduurikinnastena, hooldustegevustes, koristamiseks, suurköökides, toiduainetööstuses ja sööklates.

Vitriilkindad leiad SIIT

Kõik meie kindad on puudrivabad, tänu millele sobivad need toiduga kokkupuutel ja vähendavad allergia tekkimise riski. Kinnastel on rullitud mansett, mis lisab tugevust ja takistab vedeliku imbumist. Samuti on kõiki kindaid saadaval suuruses S-XL. Kui kahtled suuruse valikul, astu läbi meie näidistesaalist ning valime sulle sobiva suuruse.