Fimap on välja tulnud revolutsiooniliste muutustega tolmuimejate ning tekstiilipesurite sarjas, et vastata paljude turusektorite spetsiifilistele vajadustele. Fimap soovib olla kindel, et iga turusektori jaoks on Fimapi valimine sünonüümiks tervikliku kogemuse saavutamisel, mille osana saab klient leida oma vajadustele kohandatud professionaalse lahenduse.

Tolmuimejad ning vee- ja tolmuimejad

Tolmuimejad

Juba valikus olevatele mudelitele lisanduvad uued FV13.1 Pro ja FV13.1+ Hepa mudelid, mis vahetavad välja tolmuimeja FA 15+, mille tootmine on tänaseks lõpetatud.

Need on kompaktsed, kuid võimsad laia lisatarvikute valikuga tolmuimejad ning neid on lihtne ringi liigutada, tänu millele sobivad need ideaalselt väiksemate ruumide, näiteks hotellitubade, restoranide söögitubade, kontorite, kinode ja teatrite puhastamiseks.

Vee- ja tolmuimejad

Igal sektoril on oma puhastusvajadused ja sel põhjusel oleme loonud väga professionaalse masinasarja, mis koosneb erinevatest mudelitest, mis erinevad üksteisest suuruse, võimsuse ja varustuse poolest, pakkudes parimat võimalikku lahendust erinevatele puhastustoimingutele.

Valikus on 1, 2 või 3 mootoriga tahkete ainete ja vedelike tolmuimejad teras- ja plastmahutitega. Kõikidel mudelitel on rattad ja neid on lihtne liigutada ning need on varustatud tarvikutega, mis hõlbustavad kasutamist ja hooldust.

Need sobivad kasutamiseks kõige nõudlikumates sektorites, sealhulgas tööstuses ja põllumajanduses, ning neid saab kasutada ka teatud tüüpi mustuse, näiteks käsitöölaborite, paberivabrikute ja ehitustööstuse jäätmete kogumiseks.

Mõnda mudelit soovitatakse kasutada autotööstuses, autopesulates, autorendiasutustes ja bensiinijaamades puhastamiseks.

 

 

Võta meiega ühendust ning aitame valida sinu puhastusvajadustele sobiliku masina.