Nipid kevadiseks kodu suurpuhastuseks

Juba esimesed kevadised päikesekiired toovad halastamatult välja määrdunud kohad, millest ei pruukinud sul aimugi olla. Valmistu selleks juba varakult. Alustada tuleks nimekirjast, millised puhastustoimingud vajavad tegemist. See aitab sul töid pikema aja peale planeerida, sest kõike ei peagi ühe nädalavahetuse või päevaga valmis jõudma. Millest siis alustada?

  • Alustada võiks akende pesust. Küll aga väldi akende pesu päikselisel päeval, sest päike kuivatab puhastusvahendi kiirelt ja jätab klaasile jäljed.

Vali meelepärane klaasipuhastusvahend ning pihusta seda klaasile.

Eemalda hõõrutiga klaasipesuri abil tugevamini kinni jäänud mustus klaasilt. Hõõruti saab peale akende puhastamist plastikust statiivilt hõlpsasti eemaldada ning pesta pesumasinas.

Seejärel eemalda aknalt liigne puhastusvahend klaasikuivataja abil.

Viimistle ja saavuta triibuvaba tulemus Premium mikrokiud klaasilapi abil. 

  • Tekstiilpindu, nagu näiteks vaibad ja muu pehme mööbel, aitab plekkidest puhastada Tapi Spot 2, mis aitab hõlpsalt eemdaldada kohvi, tee, ketšupi, veini jm plekid.
  • Põrandapinda puhastades leia endale sobiv mopp SIIT .Puhastusvahendiks soovitame Ecolab MAXX Brial 2, mis on tõhus ning piisab juba väga väikesest doseeringust. Lisaks põrandapinnale võib sellega puhastada ka muid üldpindu.
  • Köögis aitab puhtust luua Cif Professional puhastus- ja rasvaeemaldusvahend, mis lahustab kiiresti rasva ja mustuse. Sobib enamike köögipindade jaoks, näiteks köögiriistad, potid, pannid, pliidid, õhupuhastid, filtrid, põrandad, seinad, uksed ja kanalisatsioon. Tugevama mustuse korral on abiks Suma Multipurpose Cleaner D2.3 SD, köögipindade üldpuhastusvahend. Tegemis on kontsentraadiga ning tugevama mustuse korral saab valmistada kangema lahuse.
  • Pesuruumid aitab läikima lüüa Ecolab MAXX Into Alk2, mis eemaldab kergesti seebi, rasu ja mustuse ning jätab ruumi meeldiva värske lõhna.