Uus tase prügisorteerimises

Brabantia Sort&Go ning Bo sari on ühendanud endas kauni disaini ja kõik funktsioonid, mis muudavad jäätmekäitluse lihtsaks. Sortimenti iseloomustavad mahedad toonid ja stiilne välimus, andes interjööri lisaväärtust.

Bo prügikastid

Nutikad ning mugavaks kasutamiseks iga detaili silmas peetud prügikastid. Saadaval 4 liitristest kuni 60 liitristeni. Jalgadel, ilma jalgadeta, pedaaliga, Touch Bin kaanega ning ühe- ja mitmesektsioonilised. Kõikidel prügikastidel on sees hügieenilie eemaldatav sisemine ämber. Prügikaste on saadaval laias värvivalikus.

Sort & Go prügikastid

Suurepärane valik jäätmete sorteerimiseks. Vastupidav disain ja omab keskkonnamärgist Cradle-to-Cradle® hõbeda tasemel. Sobitub hästi nurkadesse ja suur sang prügikasti kandmiseks ja tühjendamiseks. Kõik, mida sa vajad sujuvaks prügisorteerimiseks kodustes tingimustes.

Lisaks disainile on Brabantia pühendutud ka keskkonnale ning annab oma prügikastidele 10-aastase garantii. Kõik nende poolt pakutu on 100% võimalik taas ringlusesse võtta. Nii on Brabantia kasumlik mitte ainult sulle, vaid kogu planeedile.

Rohkem infot toodete kohta või tellimissoovi saab saata myyk@puhastajakaubamaja.ee või 650 6262.