1. Tualettpaberit mainiti esmakordselt 6. sajandil Hiinas.
  2. Suurima tualettpaberi rulli valmistas ettevõtja Charmin. Rull on valmistatud ülemaailmse tualettpaberipäeva tähistamiseks (jah, jah, see päev on olemas!) ja on kinnitatud maailma rekordite akadeemia poolt. Hiiglaslik rull valmistati 1 000 000 ruutjalast (92 903,04 ruutmeetrit) tualettpaberist, mis vastab 95 000 tavalisele rullile.
  3. Ainult 30% maailma elanikkonnast kasutab tualettpaberit.
  4. Ühes minutis toodetakse üle 1800 meetri paberit ja selle tootmine ei peatu isegi hetkel, kui seda postitust loete.
  5. Sajandi kuritegu! Philadelphia vanimal staadionil varastas varude haldaja Jefferson kümne kuu jooksul 1994. aasta oktoobrist 1995. aasta augustini suures koguses tualettpaberit. Hügieenitarvete kadumist märgati alles Philadelphia Eaglesi eelmängu ajal, kui selle “hädavajaliku” toote puudumine tekitas staadioni administratsioonis hämmingut ja sundis jalgpallifänne oma loomulikku vajadust tagasi hoidma. Selgus, et Jefferson varastas 34 000 dollari väärtuses tualettpaberit, mille eest ta vallandati. Mis varastatud rullidest sai, võib vaid oletada.
  1. Tuline kodune arutelu on lahendatud! Tualettpaberit on võimalik riputada kahtepidi: paber jookseb ülevalt või alt. Vastab tarbijakaitserühma CHOICE meeskonnajuht Ashley Iredale: «Perforeeritud tualettpaberi idee 1800. aastate algne patent näitab tegelikult, et see on mõeldud rippuma ülevalt,» selgitab Iredale, kelle meeskond testib kodutarbeid, pesutooteid ja tualettpaberit. » Ja see on seotud hügieeniga. Dr Christian Moro: «Üks võti hügieenilise tualettruumi säilitamiseks on inimeste ja pindade vahelise kontakti minimeerimine Sõltuvalt rullihoidja tüübist vähendab see sageli võimalust, et kasutaja puudutab rulli taga olevat seina, jättes selle pinnale mikroobe, mis võivad levida järgmisele kasutajale.»