Kuidas valida moppi?

Moppide valik on suur, erinevad materjalid ja tüübid. Kuidas siis ikkagi valida ruumi puhastamiseks sobilike omadustega mopp? Alustada tuleks sellest, milline on puhastatava põrandapinna materjal.

Tekstuurne või poorne pind

Kui põrandapind on ebaühtlane või poorne, näiteks kivi, tuleks valida aasadega ja narmastega mopp. Sellist tüüpi mopp pääseb ebatasasustesse ja aitab kinni püüda ka kõige väiksemad tolmuosakesed. Sellise pinna puhastamiseks sobivad suurepäraselt:

Sile põrandapind

Laminaat- ja plaatpõrandat tuleks puhastada siledama mikrokiudmopiga, millel puuduvad suured aasad ja narmad. Mikrokiud püüab mustuse hõlpsalt endasse ja . Sobivad mopid on näiteks:

Kombineeritud põrandapind

Kui ruumis on erinevat põrandapinda või tekib pinnale rohkem raskemini eemaldatavaid plekke, sobib kasutamiseks Vileda Swep Duo MicroPlus mopp. Mopp on kahepoolne. Tänu lõigatud mikrokiule eemaldab mopp tõhusalt ka siledale pinnale kinni jäänud mustuse. Mopp kogub endasse peened mustuseosakesed ja sobib nii kuiva, väheniiske kui ka niiske puhastuse jaoks.

Moppe on saadaval erinevates mõõtudes, küsi lisa. Oleme abiks ka sobiva põrandapuhastusvahendi valimisel. Võta meiega ühendust myyk@puhastajakaubamaja.ee või 650 6262 või külasta meie näidistesaali Leiva 2, Tallinn.