Mida õige salvrätt võib teha teie külastajate elamuste heaks

Kas teadsite, et värvid võivad oluliselt mõjutada mitte üksnes külastajate arvamust restorani kohta, vaid ka seda, kuidas nad tajuvad roa maitset ja aroomi? Õige värvi sobitamine teie toidu juurde pakub väga hea võimaluse elavdada iga käiku, täiustades lõppkokkuvõttes külastajatele pakutavat üldmuljet.

Hõrgud eined peaksid mõjutama mitte ainult maitsepungi, vaid kõiki meeli – kaasa arvatud teie nägemis- ja kompimismeeli. Just siin võivad lauakujundus, materjalid ja värvid luua suure erinevuse isegi toidust maitseelamuste saamise viisis. Meie salvrättide valikust leiab nii õhtusöögisalvrätte, kokteilisalvrätte, erineva struktuuriga salvrätte kui ka laia värvivaliku, et luua meeldejääv elamus, mis toob külastajad tagasi uute kogemuste järele.
VAATA SIIT

Samuti sobib kaasaegsetele toitlustusasutustele ideaalselt lauapealne salvrätijaotur, kus salvrätikuid pakutakse ühest kesksest kohast. Jaotur väljastab salvrätikuid ükshaaval, olles hügieenilisem ja vähendades salvrätikute tarbimist vähemalt 25% võrrelduna tavaliste salvrätikujaoturitega. Tutvu valikuga SIIN.

Lisaks mõned nipid, kuidas lihtsa vaevaga salvrättidest elegantsed lauadekoratsioonid voltida, et muuta õhkkond veelgi erilisemaks.