Paberkäterätikud – hügieeniliseim viis käte kuivatamiseks

Kätehügieen on alati olnud olulisel kohal, kuid eriliselt on sellele hakatud tähelepanu pöörama viimase aasta jooksul. Kõige populaarsem ja hügieenilisem viis käte kuivatamiseks on paberkäterätikute kasutamine. Küll aga tuleb käsi kuivatada õigesti. Kui kätele jääb peale pesu mõni mikroorganism, siis niiske nahk on neile ideaalseks kasvukeskkonnaks. Kätelt aga liiguvad mikroorganismid edasi pindadele.

Avalikes tualettruumides pindade puudutamise vähendamiseks eelistatakse tihti kasutada elektrilisi kätekuivateid. Küll aga ei teata, et elektrilised kätekuivatid paiskavad mikroorganismid kätelt õhku üle kogu ruumi laiali.

Paberkäterätid aga eemaldavad kätelt peale pesu veel alles jäänud mikroorganismid ning paberrätiga saab käed täielikult kuivaks. Iga paberrätti kasutatakse vaid üks kord, mis muudab selle lahenduse hügieeniliseks.

Meie sortimenti kuulub lai valik erinevat otstarvet või kulu hulka arvestav paberkäterättide valik. Samuti leiab meie valikust paberkäterättide jaoks igasse keskkonda sobiliku hoidiku.

Tutvu valikuga siin või võta meiega ühendust ning oleme Sulle abiks parima lahenduse leidmisel.