Kampaania: 10 Vileda Swep Duo MicroCombi mopi, 1 teleskoopvarre ning 5 PVA mikrofiiberlapi komplektiga kingituseks mopialus TASUTA!

Swep Duo MicroCombi mopp

Luigemärgiga tunnustatud kahepoolne mikrokiudmopp, millel on suurepärane puhastusvõimekus ja hea vastupidavus puhastuskeemiale. Mopis on kombineeritud mikrokiudkangas ja mikrokiust lõng. Eristamaks erinevatele pindadele kuuluvaid moppe teineteisest, on MicroCombile lisatud värvikodeering. Sobib kasutamiseks haiglatest kuni hotellide ja restoranideni. Kasutada võib kuivana, väheniiskena ja niiskena kõikide kõvade põrandamaterjalide puhul. Luigemärk tähistab toote keskkonnasõbralikkust ja ka head kvaliteeti.

Tutvu tootega siin

Kasuta moppi koos Swep Duo MicroCombi mopialusega

Swep teleskoopvars

Teleskoopvarrel on käepide, mis teeb haardekoha mugavaks ja ergonoomiliseks. Samuti võimaldab see kasutada erinevaid käte asendeid ning varre disain annab parima mugavuse töö tegemisel. Sujuvat astmeteta reguleeritavust on mugav kasutada ka ühe käega, kuna ülemise käepideme materjal on libisemisvastase kattega. Teleskoopvart on võimalik autoklaavida ning sellel on ka värvikodeeringu võimalus. Vars on valmistatud vastupidavast ja kergest alumiiniumist. Swep teleskoopvarred sobivad kinnitatamiseks nii Classic, kui ka Duo plaatalustele, Padmaster-otsikutele, kui ka UltraSpeed-süsteemile.

Tutvu tootega siin

PVAMicro mikrokiudlapp

PVAMicro on ainulaadse PVA kattega kombinatsioon silmkoelisest tekstiilist ja mikrokiudriidest, mis suurendab oluliselt üldist puhastustulemust. Lapp on eriti efektiivne sellistel pindadel nagu klaas ja roostevaba teras, kus soovitakse saavutada täiuslikke, triibuvabu puhastustulemusi. Lapi sisse jääb 60 korda vähem osakesi, mis vähendab tundlike pindade, nagu klaas ja kroom, kriimustamise ohtu.

Tutvu tootega siin