KAMPAANIA: Ostes jaanuarikuus kasti (2x5L) Diversey Jontec Forward puhastus- ja vahaeemaldusvahendit, saad veeühendusega doseerimissüsteemi QFM R-Gap High Flow tasuta kasutamise õiguse üheks aastaks.

Puhastades suuri põrandapindu põrandapuhastusmasinatega, on oluline lisada masinasse õige puhastusvahendi täpne doseering. Puhastusvahendi üledoseerimisel jääb pinnale vahendi kiht, millele omakorda sadestub uus mustus kergemini külge. Aladoseerides aga ei suuda masin üksinda pinda mustusest puhastada. Puhastusvahendi täpseks doseerimiseks kasutatakse dosaatorsüsteemi, mis tagab puhastusvahendi õige hulga ning ning tänu sellele aitab kulud kontrolli all hoida.

Jontec Forward on tugevatoimeline leeliseline põrandapesuvahend kasutamiseks puhastusmasinates. Selle vähevahutav koostis eemaldab pinnalt igapeävaselt tekkinud tugeva mustuse, settinud mustuse ning rasvad kõikidelt veekindlatelt katmata (v.a. katmata puit) põrandakattematerjalidelt. Samuti sobib suurepäraselt vahakihi pealmise kihi eemaldamiseks. Puhastusvahend on mõeldud põrandate puhastamiseks restoranides, kauplustes, koolides, lennujaamades, kontorites, hotellides, vannitubades, riietusruumides, toiduainetetöötlemistehastes jm. Toode jätab ruumi meeldiva värske lõhna. Vahendit doseeritakse läbi QFM doseerimissüsteemi, mis on kompaktne ning tagasihoidliku disainiga ning mille kasutamine on äärmiselt lihtne. Dosaatorsüsteem võimaldab doseerida puhastusvahendit täpse koguse vastavalt pinna määrdumisastmele. Nii hoiad kulud kontrolli all ning vahendiga töötamine on ohutu.

Kampaaniatingimused:

  • Kliendi ning Puhastajakaubamaja vahel sõlmitakse üheks aastaks doseerimissüsteemi leping, mille lõppedes klient kas tagastab seadme või soovikorral pikendatakse lepingut. Samuti on kliendil võimalus seade välja osta;
  • dosaatori paigaldamiseks ja ühendamiseks on vajalik veeühendus;
  • dosaator paigaldatakse Puhastajakaubamaja tehniku poolt ning lisandub paigaldustasu.